2022-07-05, antradienis, 22:55.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:7.

Visko pradžia yra Meilė

Visko pradžia yra Meilė

Visą savaitę darželyje jau buvo jaučiama pakili nuotaika. Vaikai gamino trispalvėmis širdelėmis papuoštus kaklaraiščius, apyrankes, galvos juostas, kuriomis ugdytiniai pasipuošė šventinę dieną. Šventės išvakarėse gaminome didžiulį tortą, patys virėme ir formavome saldainius – guminukus, trispalvius sveikuoliškus gėrimus, trispalves svajų gaudykles ir daug kalbėjome apie Tėvynę, Meilę ir Žmones.

 

    Penktadienio rytą pradėjome Šv.Valentino dienos švente, nes visko pradžia yra Meilė. Kiekvienam buvo gera dovanoti širdeles, kurios ir papuošė mūsų šventinį rytmetį. Po to, pasipuošę širdelėmis, minėjome Lietuvos gimtadienį - Vasario 16-ąją. Ta proga iškėlę vėliavą, sugiedojome himną (kurį mokėmės šiai progai), šokome liaudies šokius, žaidėme žaidimus. Šventę vainikavo torto fejerverkai ir pačių pasigamintų vaišių ragavimas.

 

    Džiugu, kad viena šventė persipynė su kita, nes abi jos betarpiškai yra susijusios.  Juk meilė Žemei, Žmogui ir Tėvynei yra tiesiausias kelias į laimingą gyvenimą! To ir mokome vaikus darželyje.

 

                                                                                                     Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laimutė Šaparnienė

Contact formŠios dienos vardadieniai