2022-08-12, penktadienis, 17:16.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:01, leidžiasi 21:10, dienos ilgumas 15:8.

Užkalniuose išrinkta seniūnaitė

2019-09-11
Užkalniuose išrinkta seniūnaitė

Rugsėjo 10 dieną Užkalniuose buvo surengtas gyventojų susirinkimas, kurio metu vyko Užkalnių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai. Vienbalsiai išrinkta, ketvirtai kadencijai, visų pažįstama ir gerbiama Genovaitė Samušienė.     

                                                         

Visuomeniniais pagrindais dirbdama seniūnaitė sėkmingai atstovauja seniūnaitijos gyventojų interesams seniūnijoje, savivaldybės institucijose. Taip pat aktyviai sprendžia aktualias bendruomenės problemas, rūpinasi gyvenamosios vietovės teritorija, talkina organizuojant kultūrinę bei sportinę veiklą.

 

Genutė  pažįsta visus gyventojus, žino jų bėdas ir rūpesčius, tad užkalniškiai tikisi, kad išrinkta seniūnaitė dar daugiau prisidės prie vietinių žmonių gerovės, padės spręsti iškylančias problemas.

 

 Labai svarbu, kad kiekvienas iš mūsų žinotų ne tik teises, bet jaustų ir pareigas, o svarbiausia, kad naudos turėtų mūsų gyventojai.

 

Gerbiamai Genutei linkime išsaugoti žmonių autoritetą ir meilę, sėkmės ir didelės kantrybės rūpinantis kaimo žmonių gerbūviu. Linkime, kad nebūtų priešpriešos, rasti kompromisą tarp institucijų. Prasmingo, susitelkiančio darbo, kad Jus žmonės mylėtų ir kad Jūs žmones mylėtumėte.

 

Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkas Gitanas Kybartas

Contact formŠios dienos vardadieniai