2022-08-12, penktadienis, 17:14.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:01, leidžiasi 21:10, dienos ilgumas 15:8.

Šeimų dienos stovykla Užkalniuose

2019-08-29
Šeimų dienos stovykla Užkalniuose

Š.m. liepos 22-26d. įvyko jau antroji Šeimų dienos stovykla Užkalniuose.

 

Stovykla veikė nuo 9.00 iki 17.00 val. Kasdien ateidavo apie 20 vaikų, su kuriais  dirbo  soc. darbuotoja Lina Andrulienė ir užimtumo specialistė Loreta Šimaitienė. Džiaugiamės, kad stovyklos veikloje dalyvavo ir mamos, ypač aktyvi buvo mama Rasa Zubrickienė, nepraleidusi nė vienos dienos.

 

Kasryt kaimo vaikus į bendruomenės namų patalpas atviliodavo malonus ruošiamų pusryčių kvapas. Pasistiprinę jaunieji stovyklautojai užsiimdavo širdžiai miela veikla - komandiniais žaidimais naujai įrengtame Užkalnių sporto komplekse, kūrybiniais darbeliais, mokėsi gražiai tarpusavyje bendrauti, valdyti neigiamas emocijas.

 

 Stovyklos metu prisiminėme jau įvaldytas technikas - piešimą smėliu, spalvingąjį smiginį, taip pat mokėmės naujų dalykų - gaminti papuošalus, siūti lėles. Esam labai dėkingi mamai Linai Radžienei, kuri parodė ir išmokė lėlių siuvimo meno.

 

Stovyklautojai už skanų maistą dėkingi Žydrūno Vitkausko  kavinės kolektyvui.

 

Ypatinga padėka buvo skirta Užkalnių kaimo bendruomenės pirmininkui Gitanui Kybartui,  globojusiam šį projektą. Vaikai savo dėkingumą išreiškė piešiniais ir pačiais gražiausiais žodžiais.

 

Šeimų dienos stovykla Užkalniuose vyko pagal projekto „Kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai 2016-2019m. Raseinių r.“ programą ir buvo finansuojama ESFA.

 

Projekto vadovė – užimtumo specialistė Loreta Šimaitienė

 

Contact formŠios dienos vardadieniai