2022-08-12, penktadienis, 18:19.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:01, leidžiasi 21:10, dienos ilgumas 15:8.

Renginys Angelų sargų dienai paminėti

Renginys Angelų sargų dienai paminėti

Spalio 2 d. minima Lietuvos policijos diena. Šios dienos paminėjimui Nemakščių bendruomenės pirmininkė spalio 8 d. svečiavosi pas mažuosius miestelio gyventojus Nemakščių darželyje ir buvo pravestas renginys „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“.

 

 Šia proga čia taip pat lankėsi Raseinių PK bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė. Ji vaikus supažindino su kelių eismo taisyklėmis, žmogaus saugumo svarba, bei parodė keletą filmukų apie tai, kaip elgtis, kad būtum saugus kelyje. Pareigūnė trumpai pristatė policininkų darbo ypatumus.

 

Nemakščių bendruomenės pirmininkė Regina Pratašienė pravedė vaikams mini viktoriną apie kelių eismo ženklus, siekiant išmokyti vaikus suprasti ir su atsakomybe vykdyti kelių eismo taisykles, taip pat kaip elgtis tamsiu paros metu. Pasirodo, vaikai gerai įsidėmėjo policijos pareigūnės pamokymus, tad viktorinoje visiems sekėsi puikiai. Už geras žinias vaikai gavo dovanėlių: spalvotų lapų, medinių pieštukų, atšvaitų ir knygelių apie saugų eismą. Nemakščių bendruomenė nuoširdžiai dėkoja darželio kolektyvui ir vaikučiams už malonų bendradarbiavimą. Nesakau vaikučiams viso gero, o iki kito karto...

 

Būkime visi saugūs kelyje!

 

Nemakščių bendruomenės santalka pirmininkė

Regina Pratašienė

Contact formŠios dienos vardadieniai