2022-08-12, penktadienis, 18:23.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 06:01, leidžiasi 21:10, dienos ilgumas 15:8.

Diena be automobilio

Diena be automobilio

 

     Tradiciškai minint Tarptautinę dieną be automobilio, šiemet Raseinių r. Nemakščių darželio ugdytinius aplankė Nemakščių bendruomenės santalka pirmininkė Regina Pratašienė ir valdybos narė Birutė Gudiliauskienė. Viešnios aptarė su mažaisiais saugaus eismo taisykles, pasakojo, kaip saugiai pereiti gatvę, akcentavo atšvaitų nešiojimo būtinumą tamsiuoju paros metu bei kartu sportavo ir žaidė. Atsisveikindamos jos padovanojo vaikams atšvaitų, sąsiuvinių, knygelių, piešimo sąsiuvinių, kiekvienai grupei po didžiulį arbūzą, kuriuos pirko iš projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ lėšų.

     Kadangi šią dieną žmonės raginami išsiversti be automobilio, dauguma darželio darbuotojų ir tėvelių su vaikais į darželį atvyko pėsčiomis, su dviračiais, paspirtukais. Ugdytiniai savo „ratuotas priemones“ demonstravo vieni kitiems, noriai jomis dalijosi su draugais, dalyvavo dviratukų, paspirtukų varžybose bei estafetėse.

     Diena be automobilio paskatino mažuosius aktyviau pajudėti, prisidėti prie švarios aplinkos saugojimo.

     Dėkojame Respublikinei ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijai (RIUKKPA), kuri inicijuoja akciją ,,Rieda ratai rateliukai“.

                                                                                                         Kūno kultūros pedagogė Ernesta Fedorenko

 

Contact formŠios dienos vardadieniai