2022-07-05, antradienis, 21:10.     Šiandien Nemakščiuose saulė teka 05:01, leidžiasi 22:09, dienos ilgumas 17:7.

Atsisveikinimo su darželiu šventė „Boružėlių skrydis“

Atsisveikinimo su darželiu šventė „Boružėlių skrydis“

      Atrodo taip neseniai vaikai atvėrė duris į pasakų ir žaidimų pasaulį, pirmą kartą atėjo į darželį. Ta diena buvo pilna jaudulio, nežinomybės, klausimų. Greitai darželis tapo vaikams antraisiais namais. Gaila, kad laikas taip greitai bėga, o  skaisti pavasario saulė ir kvepiantys alyvų žiedai byloja, kad atėjo metas priešmokyklinukams atsisveikinti su darželiu.

    Šventiškai papuošta darželio kiemo aplinka paskutinį kartą pakvietė visus į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves. Ši šventė buvo kitokia, ne tik dėl to, kad šventinį scenarijų pakoregavo karantino laikotarpis, bet ir dėl to, kad ši XVII priešmokyklinukų laida yra paskutinė, kurią išleidžia Nemakščių darželis.     

    Ugdytinių tėveliai mokė vaikus eilėraščių, kelios šeimos parengė atskirus savo pasirodymus. Visi kartu buvo kviečiami pašokti, padainuoti. Vaikams buvo įdomu stebėti tėvelių kartu su grupės darbuotojais parengtą vaidinimą „Laikas į mokyklą“. Šventiškai pasipuošę mažieji mūsų absolventai nuoširdžiai dainavo, šoko, deklamavo ir labai susikaupę atlikinėjo skaičių pažinimo ir skaitymo užduotėles, kad įrodytų visiems susirinkusiems, jog tikrai jau yra pasiruošę keliauti į pirmąją klasę.

      Pasveikinti vaikų su dovanomis atvyko ir nuolatiniai mūsų partneriai: Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė, būsimoji pirmokų mokytoja Milda Grinevičienė, Raseinių kultūros centro Nemakščiuose renginių organizatorė Lina Andrulienė. Auklėtoja Regina Zudmonienė kartu su ugdytiniu Roku pristatė „Pelėdžiukų“ grupės video sveikinimą.

     Šventė suteikė visiems vaikams šiltų, džiugių emocijų. 

     Linkime būsimiems pirmokėliams saugios, įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. O rugsėjį jie pirmą kartą peržengs mokyklos slenkstį, kur jų lauks nauji patyrimai, įspūdžiai ir draugai. 

 

                                                                                 Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Laimutė Šaparnienė

Contact formŠios dienos vardadieniai